2. kapitola

26. srpna 2009 v 21:05 | NiCoOlk@ |  Já jsem On a On je Já, chápeš?-K@PiToLoVk@
Achojky, já wím je topro wás šok , ale já má flashku a nawíc sem se nudila tak proč to sem nepřidat? Předem upozorňuji: Je tam hrozně moc chyb , páč to nedělám na wordu ale , takže se mi tam neukazujou chyby.Nechce se mi to kontrolovat takže fakt sorry :D
Pls komentujte..¨
Limit: 20 komentů :DHodně hlasité zapištění se neslo celým malinkým domem. Hlas byl klučičí , ale jekot, který obvykle vydává holka například já se tomu hodně podobal.
,,Jacobe?" , ozval se mužký hlas za dveřmi a já jsem nadskočila. Jacob.. až se mi on dostane pod ruku..
,,Ehm.. tati..ahoj.", vydala jsem ze sebe. Hlas , který by měl patřit Jacobovi to nebyl ani zdaleka. Byl to vystrašený hlas.
,,Co se tam děje?", ptal se ustaraným hlasem Billy. Přišlo mi jako by tady někde blízko začínalo zemětřesení , ale potom jsem si uvědomila svoje rozčílení. Třásla jsem se já a to silně. Proměnit se ve vlka by mi teď moc nepomohlo. Musela jsem okamžitě k nám domů za Edwardem, zeptat se , co se děje.
Bylo to zlávštní, ale slyšela jsem toho tak moc blízko. Moře nebo Billyho oddechování a.. Sakra! No jo Billy.
,,Nic , všechno je... v pořádku.", snažila jsem se říct bezstrarostným hlasem , ale zněla tam moc ženská hysterie. Určitě mi to nespolkl.
,,Jaku ty tam někoho máš nebo co? "
Jeho hlas zněl celkem pobaveně. To mě namýchlo. Jistě někoho tady budu mít , vždyť on dobře ví , že Jake nikoho nemá nebo že by se to za tu chvíli změnilo?
,,Ne tati! Jenom tady byl obrovskej pavouk. Děsně jsem se lekl. Ehmm dneska se stavím za Bellou ." , řekla jsem a už to znělo o něco líp. Snažila jsem se ve skříni najít nějaké oblečení ,ale potom jsem usoudila , že v téhle situaci je to stejně fuk, jen ať jsem zpět ve svém těle. Vyšla jsem z dveří v ryflových tříčtvrťácích, bez trika. ,, Jo jasně , stav se za ní a vyřiď Charliemu , že ho pozdravuju.", řekl a odjel k ledničce, ještě vrtěl hlavou a něco si pro sebe mumlal. Znělo to jako ,to tam snad chlastal nebo co' , ale nebyla jsem si jistá. Nasedla jsem do auta a vyjela jsem , jak nejryhleji to šlo. U domu jsem zazvonila na zvonek. Netušila jsem sice kolik je hodin, ale něco po desáté být muselo. Byla nedělě a Charile byl pryč, soudě podle toho , že auto tu nebylo. Slyšela jsem, jak se v mém pokoji něco chruje v peřině, takže jsem se nejspíš já-Jacob probouzela. Edward mi otevřel dveře, možný už slyšel moje myšlenky a došlo mu to. Koukal na mě docela nepřátelsky , ale slušně mě pozdravil.
,,Jacobe."
,,Ahoj" , řekla jse a usmála se na něj. on na mě vykulil oči ve zděšení. Asi jsem to s tím úsměvem, přehnala. ,,Hele Jaku, ty myšlenky.. nemyslíš si snad , že ti na to skočím že ne?" , ptal se mě s jistou nadřazeností.
Odpovědět jsem nemohla , jelikož zezhora se ozval jekot. Můj jekot. Edward tam byl o chviličku dřív než já. Moje tělo stálo před zrcadlem. Moje tělo s duší Jacoba Blacka! Podívala jsem se solbě do očí nebo spíš teď jemu. ,,Jacobe Blacku! " , vyprskla jsem v rozčilení. Edward na mě zíral jak na naprostého magora, teď už mu muselo dojít, že nejde o žádný žert. Jake na mě kulil oči ve zděšení , že vidí svoje tělo , ale není v něm.
,, B-b-bello?" , vykoktal s hodně hlubokým hlasem. Z mých úst to znělo legračně, ale já jsem se vzteky celá třásla. On v tom prsty neměl to bylo jasné, byl ještě vyděšenější než já. Edward pořád zíral z jednoho na druhého. ,, Edwarde?" , řekla jsem a povzbudivě jsem se na něj usmála. Trochu ucouvl , ale já jsem se na něj vrhla a objala ho. On vydal pištivý zvuk a trochu ode mě poodešel. Nechápavě jsem se na něj podívala. Co je?
,, Bello. Já se.. TeĎ vypadáš jako Jacob a já.. .. tohleto nemůžu. " , řekl. Celkem jsem ho chápala , na jednu stranu , ale na druhou mi projelo mozkem zděšení. Tohle znamená konec ? Co když se nebudu moct dokázat vrátit do svého těla? Před tou představou jsem radši rychle utekla a podívala jsem se na Edwarda jak pořád tak vyděšeně kouká. I když se nesmál, stjeně byl neodolatelný. Můj Edward.
,,Jacob- ee teda Bello, ty myšlenky.. Počkat! To je blbost, to nemuže být tak jak.. Něco ste na mě ušili a má to být žert? Jestli jo, tak není." , říkal. ,,Edwarde , já jsem se probudila u ,něj´ doma a kouknu se do zrcadla a jsem tohle! Billy mě podezírá , že chlastám a já v šoku.. Jenom... Jacobe, jestli v to máš prsty, tak jsi mrtvej to ti přísahám." , soptila jsem. To snad není možný. Vždyť se mám vdávat!
,,Budeme to muset odložit. " , řekl Edward se zničený výrazem. Těšil se na to snad nejvíc. I když Alici by netrumfnul.
Vedle mě se ozvalo uchichtnutí. Byl to Jake. Když jsem se na něj ale podívala, zabít by ho teď bylo málo. KoukaL se mi pod triko do výstřihu. Začala jsem se dneska už po několikáté silně třást. ,, Bello, víš že máš celkem pěkný prsa?" , řekl pobaveně. Z mého hlasu to znělo strašně divně.
Chystala jsem se mu dát facku , ale Edward mě zastavil. ,, Ne, to nesmíš. Zabil by jsi ji."
,,Zabila bych ho!" , opravila jsem ho. ,,Jo , no jo."
Ach Edwarde, tohle jse přece absurdní. Tohle se neděje jen tak na potkání. Ach můj bože co budeme dělat, co když teď nenajdeme cestu zpět? , pomyslela jsem si. On mě slyší. Tentokrát slyší mou mysl.
,, Nevím. Mohli by jsme se zeptat Alice , ta teď asi musí být v šoku , protože ty-Jacob máš choutky a přípravy na moje zabití. Uvažuje o tom pořád , Bello neděs se. " Nechěla jsem to protahovat, jen ať už jsem z toho zatracenýho těla pryč.
,,Dobrá," , souhlasila jsem ,, jedeme za Alicí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | E-mail | Web | 27. srpna 2009 v 15:38 | Reagovat

WOW!! Tak to je síla!! Super, jen tak dál :-)

2 _TeRuUunKaA_/wŠaK yt WÍš O kOhO JDeE xD/ _TeRuUunKaA_/wŠaK yt WÍš O kOhO JDeE xD/ | Web | 31. srpna 2009 v 16:11 | Reagovat

Heeej takowíí tlemii....nemoct z tebe ty hlawo co wymyslííš..xD

3 NiCoOlK@ NiCoOlK@ | Web | 31. srpna 2009 v 20:00 | Reagovat

HeHCht DíKy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama